Nieuws

Aangepaste route Buurtbuslijn 580 per 4-1-2021

Vanaf 4 januari, bij de herstart van de buurtbusdienstregeling zal er in de route van lijn 580 een kleine wijziging worden doorgevoerd. De directe aanleiding hiervoor is de drukte die zich vooral gedurende de eerste twee ochtendritten voordoet op lijn 582, van Oud-Sabbinge naar Goes. Het komt regelmatig voor, vooral bij slecht weer, dat de bus dan al in Wolphaartsdijk vol zit en de bus daardoor op weg naar het eindstation geen passagiers meer kan meenemen.

Lijn 580 van Kattendijke naar Goes kent dat probleem niet. Daarom zal die lijn, bij terugkeer vanuit Kattendijke en alleen tijdens de eerste twee ochtendritten, door Goes een andere route naar het station rijden. Deze is weergegeven in onderstaand schema. Zodra de bus tijdens die ritten de halte ‘De Horst’ heeft aangedaan, zal hij niet zoals gebruikelijk via de Oranjeweg over Kloetinge naar het station rijden, maar de route vervolgen door de Goese Polder. Vanaf de halte Troelstralaan zal lijn 580 verder rijden als lijn 582 en zodoende vanaf de Goese Polder eventuele reizigers oppikken die anders zouden moeten blijven staan. Vanaf de derde ochtendrit die om 10.13 vanuit Kattendijke vertrekt rijdt lijn 580 vervolgens weer ‘normaal’ over Kloetinge terug.

 

Lijn 580
Kattendijke, Dorpsstraat 8.13 9.13 10.13
Goes, Hillelaan 8.19 9.19 10.19
Goes, Noordhoeklaan 8.21 9.21 10.21
Goes, A. Joachimikade 8.23 9.23 10.23
Goes, Oostwal 8.24 9.24 10.24
Goes, Leliestraat 8.25 9.25 10.25
Goes, Ter Valcke 8.26 9.26 10.26
Goes, De Horst 8.27 9.27 10.27
Goes, Oranjeweg 10.29
Kloetinge, Ravensteinlaan 10.30
Kloetinge, Lewestraat 10.31
Goes, Kloetingseweg 10.34
Goes, Troelstralaan 8.31 9.31
Goes, Erasmusflat 8.32 9.32
Goes, Laan der VN 8.33 9.33
Goes, Van Hogendorplaan 8.33 9.33
Goes, Tiendenschuur 8.35 9.35
Goes, Westwal (Centrum) 8.37 9.37
Goes, Station 8.39 9.39 10.37
Aangepaste route Buurtbuslijn 580 per 4-1-2021